Contributie 2026
terug naar overzicht
Vrijdag, 10 oktober 2025
Contributie seizoen 2026
Voor alle nieuwe leden geldt dat we voor de jeugdleden geen inschrijfgeld in rekening brengen, voor alle andere nieuwe leden bedraagt het inschrijfgeld Euro 10,00.
Lidmaatschap 2026 bedraagt:
Senioren Euro 63,00
Extra vispas Euro 41,00
Jeugdleden (geboren na 1-1-2012) gratis
U ziet een verhoging van 3 euro, dit is de doorberekening van de vispas die 3 euro duurder wordt. Wij kunnen als vereniging hier helaas niks aan doen.
Het lidmaatschapsgeld dient voor 1 december 2025 betaald te worden. Bij latere betaling is opnieuw inschrijfgeld verschuldigd.
De automatische incasso van de vergunningen 2025 zal op 24 november 2025 worden uitgevoerd!
Leden die geen automatische incasso hebben dienen het verschuldigde lidmaatschapsgeld zelf over te maken op bankrekening NL73 INGB 0001 1337 03 ten name van Philips Hengelsport Vereniging onder vermelding van hun lidmaatschap nummer. (Dit staat vermeld op uw huidige Vispas)
Er worden geen incasso’s verzonden!
Alle betaalde vergunningen zullen eind december 2025 per post worden verzonden.
Nachtvergunningen:
Het bestuur heeft in samenspraak met de karper commissie besloten om voor 2026 maximaal 200 nachtvergunningen uit te geven onder het motto OP = OP.
De prijs van een nachtvergunning 2026 bedraagt 25 Euro.
Bestaande leden kunnen tot 1 december 2025 nachtvergunning aanvragen door Euro 25 over te maken op bankrekening NL73 INGB 0001 1337 03 ten name van Philips Hengelsport Vereniging onder vermelding van het lidmaatschap nummer. Indien betaling van vergunning en nachtvergunning tijdig ontvangen is zal de vergunning van nachtsticker worden voorzien, u hoeft deze dus niet te komen ophalen.
Na 1 december kunnen ook de vissers die dit jaar nog geen lid waren 25 euro overmaken voor de nachtvisvergunning.
Voor aanvragen na 19 december geldt dat de nachtvergunning dient te worden opgehaald bij der ledenadministratie. Dit geldt ook voor nieuwe leden. Let op: Op=Op!
Opgemaakt door Jeffry Hendrikx, Penningmeester Philips Hengelsport Vereniging.