Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Gevaar voor rupsen!!!

terug naar overzicht

Zondag, 16 juni 2019

Beste leden, Onze vereniging heeft getracht om iets te doen aan de processierupsen en hebben zoveel mogelijk visstekken vrij gemaakt van deze ellendige beesten. Helaas zal het niet lukken om alle 200 bomen vrij te maken van de rupsen. Wij willen jullie toch vragen om voorzichtig te zijn en niet onder de eikenbomen te gaan zitten, als het niet nodig is. Toch willen wij onze onderhoudsmensen bedanken, dat ze zeker in deze drukke periode voor de rupsenruimers hun hebben kunnen overtuigen dat onze vijvers meer belang hebben dan de gemeentetuinen. Het bestuur van HSV Philips