Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Thema avond Karpervissen 2019

terug naar overzicht

Zaterdag, 5 januari 2019

Beste lezers, Dit is de jaarlijkse Thema avond met afsluitend een tombola. Deze thema avonden zijn vrij gesteld voor elke visser in de omgeving Eindhoven en Veldhoven. Ook niet karpervissers zijn welkom! de avond is gratis toegankelijk voor geïnteresseerden. Dit jaar zullen 2 karpervissers van formaat hun verhaal ten tafel brengen. Onze sprekers zijn: John Caeyers en Carlo Carpels en hebben hun preek goed voorbereid. Tijdens en na afloop is er nog genoeg gelegenheid om gezellig na te tafelen. Het bestuur en KC van HSV Philips