Samenwerking tussen Bestuur en Wedstrijdcommissie

terug naar overzicht

Donderdag, 27 september 2018

Het bestuur heeft de samenwerking met de wedstrijdcommissie met onmiddellijke ingang beƫindigd. Daar een commissie het verlengstuk van het bestuur zou moeten zijn, was daar het afgelopen jaar geen sprake van. Derhalve heeft het bestuur zich genoodzaakt gezien om de wedstrijdcommissie te ontbinden. Dit houdt in dat: 1. De najaarswedstrijden geen doorgang vinden. Leden die hebben ingeschreven voor deze wedstrijden kunnen bij de penningmeester het inschrijfgeld terug krijgen. 2. De maandagochtend wedstrijden zullen doorgaan. Wedstrijdleiding zal voorlopig worden waargenomen door Hans Dings en Marcel Theunissen. 3. Het bestuur zal op zoek gaan naar nieuwe leden voor de wedstrijdcommissie. Het bestuur zal u op de hoogte houden van de voortgang hierin. Het bestuur van de Philips Hengelsport vereniging